Dopravní soutěž

Dne 20. září 2019 se uskutečnila Dopravní soutěž v rámci Evropského týdne mobility na dopravním hřišti Trávníky Otrokovice.

Tato tradiční akce má za cíl prověřit znalosti a dovednosti žáků při jízdě na kole a řešení otázek z pravidel dopravních předpisů. Naši školu reprezentovala dvě smíšená družstva žáků devátých tříd. V konkurenci všech otrokovických škol skončilo družstvo ve složení Adam Klimek, Natálie Ježová, Martin Hefka, Anna Hrozová na 2. místě jen o 5 bodů (jedna chyba) za vítězným Gymnáziem Otrokovice. Tento pěkný výsledek zaslouží velkou pochvalu. Další naše družstvo ve složení Monika Hlavičková, Nikol Bárová, Robin Zavadil, Dominik Hrbáček také nezklamalo a celkové čtvrté místo není žádný propadák, ale slušné umístění. Nejúspěšnějším z našich žáků byl Adam Klimek s třiceti trestnými body.

Poděkování za vzornou reprezentaci a chování při této smysluplné soutěži patří všem žákům.

Radomír Schoř