Zájmový útvar ŠD Artík má hned tři umístění ve výtvarné soutěži Barvy podzimu

Žáci z výtvarného kroužku Artík se zúčastnili podzimní výtvarné soutěže, kterou vyhlásil DDM Sluníčko Tlumačov.

Letošní krásný podzim byl pro naše malé výtvarníky natolik inspirativní, že se umístili ve výtvarné soutěži Barvy podzimu hned na třech krásných místech. Děti se moc snažily a nakreslily spoustu pěkných obrázků. Do soutěže jsem poslala práce všech dětí docházejících do výtvarného kroužku Artík.

Mezi oceněnými byla Tereza Meravá, která získala 2. místo v kategorii žáků 5.–6. ročníku. Emma Halámková se umístila na 3. místě v kategorii 3.–4. ročník a Veronika Blahová skončila na krásném 2. místě v kategorii 1.–2. ročník. V konkurenci velkého množství prací z několika škol je to krásný výsledek.

Děvčatům velice gratulujeme a přejeme mnoho dalších úspěchů nejen ve výtvarných soutěžích.

Mgr. Erika Müllerová, vedoucí zájmového útvaru Artík