Ocenění výtvarných prací žáků školy

V loňském školním roce ze žáci naší školy zúčastnili výtvarné soutěže se sportovní tematikou organizovanou firmou SMO a. s.

Nejlepší výtvarné práce byly vybrány a nyní zdobí interiér chodby spojující firmu SMO se sportovní halou. Autoři těchto prací byli pozváni na prohlídku vyzdobených prostor a současně na ocenění jejich výkresů. Žáky přivítal ředitel společnosti Ing. Michal Dlabač, který jim poděkoval za jejich práce a provedl je chodbou i sportovní halou. Poté všem přítomným předal drobné dárky, které všem udělaly velkou radost.

Oceněni byli tito žáci:

Kateřina Ptáčková, Nikola Čechová, Dana Skotková, Eliška Kusáková, Tereza Michalčíková, Nela Němcová, Radim Kuchař, Radim Sabák, Lukáš Andrýsek, Alice Zouharová, Michal Veselý, Lenka Maňásková, Martin Dynka a Lukáš Žitný.

Poděkování patří všem žákům, kteří se do souutěže zapojili a také p. uč. Šárce Schlichtsové, která ve škole soutěž zorganizovala.

Mgr. Eva Horňáková, ředitelka školy