Vánoční dílny v DDM Sluníčko

Možnost vyrobit si vánoční ozdobu měly děti z otrokovických MŠ v úterý 9. prosince, kdy pro ně zaměstnanci DDM Sluníčko připravili vánoční tvořivé dílničky. K tomu, aby se dětem pěkně tvořilo, přispěla již tradičně i naše škola.

Třináct žáků sedmých tříd za doprovodu paní vychovatelek na akci vypomáhalo. Děvčata a chlapci byli úžasní, na jednotlivých stanovištích malým kamarádům trpělivě vysvětlovali, jak nalepit krásné třpytivé vločky a vyzdobit si tak dárkovou tašku nebo jak zasněžit papírový stromeček moukou. Děti si také mohly vyrobit lodičku z ořechové skořápky, svíčku z medového papíru nebo barvami vyzdobit keramického kapříka. Závěrečná vánoční omalovánka byla tečkou za příjemně stráveným adventním časem.

"Vše proběhlo bezvadně. Žáci byli moc šikovní, velmi pěkně se věnovali dětem, byli zruční a usměvaví," pochválila naše žáky i vedoucí střediska DDM Trávníky Bc. Jana Bárová.

Všem žákům děkujeme za vzornou prezentaci školy v DDM Sluníčko a těšíme se na další pokračování naší spolupráce.

Renata Dovrtělová a Michaela Galová, vychovatelky ŠD