ŠD: Co je u nás nového?

Všichni jsme se moc těšili, až skončí nařízená opatření a pro většinu z nás se znovu otevřou dveře naší trávnické školy. A dočkali jsme se. Jsme tady a jsme rádi. Sice se stále nemůžeme obejmout, pohladit nebo potřást si rukou, ale to nevadí. Hlavně že jsme opět spolu.

První dny se nesly v duchu módní přehlídky roušek a i teď je pořád na co se dívat. Maminky ušily dětem neuvěřitelné módní doplňky. Barvy, střihy, nápady, prostě krása. I naše paní vychovatelky byly z těch, které také od začátku šily nejen pro potřebné, ale navíc rouškami zásobily všechny pracovníky naší školy. Tak se dospělí dají rozeznat hned na první pohled. Paní učitelky jsou sovičkové, páni učitelé námořníci, paní vychovatelky nosí na obličeji partu rozesmátých broučků a paní asistentky jsou kytičkové. Zábavu a legraci si tak užíváme i přesto, že musíme dodržovat zvýšená hygienická opatření. A co máme nového? Krásně upravené školní hřiště. Pod průlezkami jsou měkké dopadové plochy místo kamínků a na beton jsme dětem namalovaly zajímavé hrací prvky ke skákání a soutěžení. Děti si je už vyzkoušely a jejich nadšení a radost jsou pro nás největší odměnou.

Chodby školy zdobí přečalouněné nástěnky a my už se těšíme, až je nazdobíme našimi výtvory. Zatím si však hlavně hrajeme a povídáme, protože máme co dohánět.

Vychovatelky školní družiny a děti