ZŠ Trávníky Otrokovice, příspěvková organizace - Školní psycholog

Školní psycholog

Milí žáci, milí rodiče,

jsem moc rád, že Vás mohu touto cestou pozdravit a přizvat ke společné práci na tom, co Vás trápí.

Pro tento rok Vám mohu nabídnout celoroční práci s dětmi v jednotlivých skupinkách (Neposeda, Kecálek). V případě potřeby krizové intervence, konzultací či diagnostiky jsem Vám plně k dispozici. Nově moji pracovnu naleznete v budově A v prvním patře. Dříve se zde nacházelo výchovné poradenství.

Místnost Kliďas, která byla žáky hojně využívána, prošla během uplynulých měsíců výraznou rekonstrukcí a nyní je zařízena ve stylu multisenrorického relaxačního koutku snoezelen.

Přeji Vám úspěšný školní rok a co nejlepší podmínky pro výchovně-vzdělávací proces. Pokud možno co nejméně problémů a nejrůznějších překážek na cestě k cíli.

Bc. Martin Vencel, školní psycholog

Kontakt na školního psychologa:

Pracovna: pavilon A, 1. poschodí, místnost č. A 111
Telefon: 576 771 623